Всесвітній день Вишиванки

Всесвітній день вишиванки в 2017 році припав на 18 травня. У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції і відзначається щороку в третій четвер травня. Історія свята Ідея зародилася у 2006 році і належить одній із студенток Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Її надихнув одногрупник, який завжди ходив на пари у вишиванках. Тоді Воронюк запропонувала одногрупникам і студентам вибрати день і прийти усім у вишиванках. Спочатку ініціативу підтримали кілька десятків студентів і викладачів, але пізніше свято розрісся до всеукраїнських масштабів.

Не оминуло це свято й наше підприємство. Ох, скільки ж різноманітних вишиванок було, і кожна, здається унікальна. Комусь вишиванка дісталася у спадок, а комусь її подарувала мама чи кохана. Дівчата були схожі на квіти, що розквітли всі в один день, а хлопці мали вигляд справжніх, мужніх козаків.

Дякуємо всім хто приєднався, хто згуртувався, всім керівникам підрозділів, що подбали, нагадали своїм працівникам про це свято.Будемо разом і надалі підтримувати наші українські традиції.Надіслати